O nas

Poznaj nas i bądź pewny, że oddajesz swój samochód w dobre ręce

Strona główna // O nas

Z pasją do pracy, z miłością do samochodów zapisaną w naszym DNA. Tak właśnie działamy w SG Detailing ponieważ wierzymy, że tylko takie podejście jest w stanie zagwarantować sukces.

Sebastian Guzierowicz

Właściciel

Nie chęć pracy lecz potrzeba samorealizacji wręcz zmusiła mnie do otwarcia firmy, w której zamiłowanie do motoryzacji to podstawa.Nasze studio jest efektem lat doświadczeń i pracy z najlepszymi detailerami z Polski i świata. Odbyłem wiele szkoleń z zakresu ceramicznej ochrony lakieru, impregnacji skór, usuwania zarysowań oraz kosmetyki samochodowej.  Zdobyta wiedza pozwala zadbać o jakość oferowanych usług, ale też mobilizuje do poszukiwania coraz to lepszych rozwiązań. Kochamy innowacje i wszelkiego rodzaju nowinki techniczne, dzięki czemu nasze studio może oferować usługi na poziomie najlepszych światowych salonów autodetailingu.

Nowy wymiar auto detailingu

SG Detailing to odpowiedz na zapotrzebowanie naszego miasta na profesionalne usługi auto detailingu. Stworzyliśmy miejsce, w którym miłość do samochodów jest wpisana w jego DNA co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Swoich klientów zapraszamy do studia mieszczącego się w spokojnej dzielnicy Szczecina Osów.
Aby być najlepszym, oferuj to co najlepsze. Właśnie dlatego współpracujemy ze światowym potentatem Ceramic Pro. Jesteśmy jedynym certyfikowanym punktem aplikacji powłok ceramicznych od Ceramic Pro w województwie zachodniopomorskim.