Korekta i renowacja lakieru samochodowego - Szczecin

Czas potrzebny na wykonanie usługi: 1-3 dni

Strona główna //Usługi // Korekta lakieru

Nadaj swojemu autu dawny blask

Pośród wielu usług oferowanych przez studio SG Detailing Szczecin to właśnie profesjonalnie wykonana korekta lakieru jest w stanie przekręcić licznik w wyglądzie auta naszych klientów. Po latach użytkowania, a czasem nawet już po kliku miesiącach stan lakieru wyraźnie odbiega od doskonałości. Przeprowadzone przez nas zabiegi renowacji lakieru polegające na umiejętnej ingerencji w powłokę lakierniczą samochodów mają na celu ponowne nadanie im lśnienia. Polerowanie lakieru Szczecin to najlepszy zabieg mogący nadać nowy blask Twojemu autu bez konieczności jego ponownego lakierowania. Jest to zarazem proces trwały nie polegający jedynie tylko na czasowym zakryciu defektów  karoserii.

Korekta lakieru Szczecin to proces, który polega na usunięciu wszelkich niedoskonałości występujących na powierzchni lakieru takich jak zarysowania, hologramy, swirle.

Dlaczego lakier wymaga korekty

Efekt osiągnięty dzięki dobrze przeprowadzonej korekcie lakieru Szczecin to uzyskanie szklistego połysku i głębi koloru. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy do produkcji używa się lakierów ekologicznych na bazie wody łatwo doprowadzić do zniszczenia karoserii samochodu. Niegdyś dzięki stosowaniu toksycznych utwardzaczy i występującego w nich ołowiu szklistość lakieru utrzymywała się znacznie dłużej. Niewłaściwe mycie auta, bądź działania środowiskowe bardzo szybko powodują powstanie wielu zarysowań i wżerów na lakierze. Niski poziom twardości oraz odporności chemicznej stosowanych lakierów wymaga więc szczególnej dbałości o lakier. Nasza rola polega również na wytłumaczeniu jak dbać o lakier, żeby uniknąć jego zniszczeniu.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług do opieki nad Państwa autami używamy tylko najlepsze maszyny polerskie i sprawdzone preparaty

Polerowanie samochodu Szczecin w SG Detailing

Polerowanie samochodu Szczecin jest zabiegiem, który stosujemy do przywrócenia fabrycznego wyglądu i blasku lakieru auta. Obecne samochody pokryte są warstwą lakieru o grubości od 60 do 150 mikronów. Jako, że usuwamy tylko uszkodzoną powierzchnię lakieru do wykonania usługi wystarczy nam ściągniecie warstwy od 2 do 5 mikronów. W naszej pracy wykorzystujemy różne maszyny polerskie, pasty oraz futra w zależności od rodzaju lakieru z jakim mamy do czynienia. Odpowiedni dobór środków i wykorzystanie specjalnych dedykowanych maszyn pozwala nam usunąć tylko niezbędną warstwę lakieru. Dzięki naszym działaniom lakier nie ulega zniszczeniu i w razie potrzeby usługa  korekty i polerowania lakieru może być w przyszłości powtarzana. Wykonane przez nas zabiegi pozwolą ponownie spojrzeć na swoje auto z zachwytem. Lśniące, bez zarysowań, z niezwykłą głębią koloru będzie prezentować się jak świeżo po lakierowaniu. Doradzamy oczywiście zabezpieczenie karoserii powłoką ceramiczną dzięki czemu lakier otrzyma warstwę odporną na zarysowania. Dzięki nakładanej przez nas szklistej powłoce można uniknąć ponownej wizyty związanej z polerowaniem lakieru. 

 

Wieloetapowa korekta lakieru Szczecin

Możliwość korekty lakieru jest oczywiście zróżnicowana w zależności od wieku, stanu auta, jak i oczekiwań co do przyszłych efektów. Dlatego też, podczas przyjęcia samochodu dokonujemy dokładnej inspekcji lakieru i pokazujemy naszym klientom jego aktualny stan. Tłumaczymy jak będzie przebiegał proces renowacji lakieru i jak polerowanie lakieru wpłynie na efekt końcowy oferowanej usługi. Wybranie wieloetapowej korekty lakieru pozwala na usuniecie nawet do 99 % rys na lakierze. Gwarantujemy, że oferowane przez nas zabiegi są całkowicie bezpieczne dla Państwa samochodów. Dzięki wieloletnim doświadczeniu doradzimy również o jaki efekt finalny warto powalczyć. Zależy nam, aby usługa polerowanie lakieru Szczecin spełniła państwa oczekiwania. Mamy świadomość, że koniec końców nie ma dla nas nic ważniejszego niż satysfakcja naszych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć, w której można ocenić efekty naszej pracy.

Usługa już od: 400 zł

* Cena uzależniona od wielkości samochodu.