Toyota Auris

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Toyota Auris

Toyota Auris

Ostatnio prosto z salonu zawitała do nas nowiutka Toyota Auris. Właścicielowi zależało na zabezpieczeniu swojego samochodu powłoką ceramiczną, która jest w stanie zabezpieczyć lakier przed późniejszymi zarysowaniami, a zarazem wydobywa jego głębię koloru.

Jako, że samochód był nowy, jego lakier nie wymagał ingerencji naszych maszyn  polerskich – Rupes BigFoot. Nie oznacza to natomiast, że odbyło się bez przygotowywania podłoża. Samochody na czas transportu z fabryki do salonu pokrywane są folią ochroną. Naszym zadaniem było oczyszczenie lakieru z resztek kleju, oraz lotnej rdzy, która pojawiła się na elementach niezabezpieczonych. Zanieczyszczenia tego typu usuwane są kilkuetapowo za pomocą metod chemicznych.

Właściciel zdecydował się zafundować na swoje auto mniejszego braciszka od Cerami Pro, czyli ceramikę w wersji Light. Powłoka ta chronić będzie lakier przez najbliższe 2 lata. Okresowa konserwacja pozwala jednak znacznie wydłużyć okres działania warstwy ochronnej. Dlatego też naszych klientów zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego studia.

Zakres prac wykonanych przez nas przy tym samochodzie:
– mycie autodetailingowe
– dekontaminacja lakieru (usunięcie resztek foli ochronnej i lotnej rdzy)
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier- Ceramic Pro Ligh