Mercedes GLS

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Mercedes GLS

Mercedes GLS

Do naszego studia zawitał tym razem paromiesięczny Mercedes GLS. Auto prawie nowe, jednak na liczniku nazbierało już się 10 tyś km. Często klienci są zdziwieni, że samochody z tak niskim przebiegiem wymagają już korekty. Za pomocą lamp do inspekcji lakieru pokazujemy naszym klientom, podczas darmowej wyceny, w jakim stanie jest lakier. Skład obecnych lakierów, ekologia i produkcja na bazie wody powoduje, że niezabezpieczone szybko ulegają degradacji.

W tym wypadku również musieliśmy poświecić czas na przygotowanie lakieru do aplikacji powłoki ceramicznej. Po dokładnym umyciu auta szczególnie widoczne były zmatowienia lakieru, które powstały w wyniku niewłaściwej mechanicznej próby usuwania śladów po owadach.

Przygotowane podłoże zostało pokryte podkładem Nanopolish. Odpowiedni proces technologiczny zapewnia dobre wiązanie powłoki ceramicznej z lakierem samochodowym. Karoserię tej luksusowej terenówki pokryliśmy tym razem dwiema warstwami Ceramic Pro w wersji Light.

Dla zapewnienia największego komfortu z jazdy tej klasy autem zaopiekowaliśmy się również skórzanymi fotelami. Po wyczyszczeniu skór zaaplikowaliśmy na nie natryskowo środek zabezpieczający przed przebarwieniami typu jeans.

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie

– mycie autodetailingowe
– dekontaminacja lakieru
– usunięcie wżerów po owadach
– korekta lakieru
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier- Ceramic Pro Light
– czyszczenie tapicerki skórzanej
– impregnacja skór