Mercedes GLC AMG

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Mercedes GLC AMG

Mercedes GLC AMG

 

Tym razem Mercedes GLC AMG i sposób na nieco tańszą ochronę. Nasze studio samochody opuszczają zazwyczaj z zaaplikowaną powłoką ceramiczną  Tym razem dysponowaliśmy jednak trochę mniejszym budżetem na zabezpieczenie lakieru.

Swoim klientom staramy się doradzić jakie zabiegi zastosować na lakier ich pociech. Mogliśmy wprawdzie nałożyć powłokę ceramiczną z całkowitym pominięciem przygotowania lakieru, jednak tak zaaplikowana powłoka nie cieszyłaby oka ani właściciela, ani naszego. Dlatego też, nigdy nie godzimy się na tak zwaną “szybką robotę”. Zależy nam, aby nasi klienci zawsze czuli satysfakcje z powierzenia nam swojego auta w nasze ręce.

Postawiliśmy więc na jednoetapową korektę lakieru, która zrobiła prawdziwe wow, dla tego lakieru. Pozwoliło nam to od razu wydobyć głębie koloru. Całość zabezpieczyliśmy woskiem, dzięki któremu to auto spokojnie oczekuje na zimę. Realny czas działania wosku to 4 miesięce, więc po tym okresie razem z właścicielem tego cacka pomyślimy jaką dalszą ochronę mu zaserwujemy.

Dla dopełnienia finalnego efektu zatroszczyliśmy się o detailing wnętrza obejmujący również konserwacje skór  Właścicielowi życzymy przyjemności z jazdy i oczywiście do zobaczenia!

 

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie
– mycie autodetailingowe
– dekontaminacja lakieru
– jednoetapowa korekta lakieru
– nałożenie wosku na lakier
– auto detailing wnętrza i konserwacja tapicerki skórzanej