Mercedes C 200

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Mercedes C 200

Mercedes C 200

Dla niektórych samochodów biel jest wręcz pisana. Śmiało możemy to stwierdzić po wizycie w naszym salonie Mercedesa klasy C w pakiecie AMG. Jednym słowem, aż żal nam było się z nim rozstawać. Cieszymy się, że dzięki naszym zabiegom widać pełnię piękna tego modelu.

Poza zachwytami mieliśmy oczywiście konkretną robotę do wykonania. Właściciel zdecydował się na 2 letnie zabezpieczenie samochodu aplikowaną przez nas powłoką od Ceramic Pro w wersji LIGHT. Na rynku znajduje się obecnie wielu producentów powłok ceramicznych.  My nieodmiennie jednak, już od wielu lat korzystamy ze środków od Ceramic Pro. Jesteśmy jedynym certyfikowanym punktem w województwie zachodniopomorskim powłok tej marki. Pomimo wiary w oferowany przez nas produkt prowadzimy nieustanne testy innych ceramik i musimy przyznać, iż nie udało nam się znaleść jeszcze lepszej powłoki. Naszym klientom uświadamiamy, że nie sztuką jest zaaplikować pierwszą lepszą powłokę reklamującą się jako ochrona ceramiczna. Nam zależy na trwałości efektu naszej pracy i oferowaniu naszym klientom tego co najlepsze. Dlatego właśnie korzystamy z produktów o światowej renomie.

Ten Mercedes klasy C również dostał to co najlepsze. Zabezpieczyliśmy lakier, felgi oraz szyby na okres conajmniej dwóch lat. Oczywiście jak zawsze dajemy gwarancje na żywotność aplikowanej przez nas powłoki. 

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie
– mycie autodetailingowe
– dekontaminacja lakieru (usunięcie smoły, lotnej rdzy oraz water spot-ów)
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier, szyby i felgi- Ceramic Pro Light