Mazda CX-5

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Mazda CX-5

MAZDA CX-5

Tym razem do naszego studia zawitała pachnąca jeszcze nowością Mazda CX-5. Musimy przyznać, że nowa odsłona filozofii Kodo  dla tego modelu wygląda naprawdę imponująco. Szczerze przyznajemy, iż po zakończeniu naszej pracy z przyjemnością zabraliśmy się za robienie zdjęć. Wypielęgnowany i zabezpieczony lakier w żywiołowym kolorze Soul Red Crystal naprawdę zachwyca.

Suv ten wjechał do naszego studia z 1 000 kilometrów na swoim liczniku. Jako, że troszkę po drogach już pośmigał standardowo zajęliśmy się na wstępie usunięciem wżerów po owadach i dokładnym umyciem auta. Zabiegi przygotowawcze polegały również na wykonaniu jednoetapowej korekty lakieru.

Perfekcyjnie przygotowany lakier oczekiwał już tylko na nałożenie tego co najlepsze. Wybór mógł być tylko jeden, a więc powłoka od Ceramic Pro w najlepszym wydaniu w wersji 9H. Co ważne, powłokę tą kładziemy w aż 4 warstwach, dbając o zachowanie odpowiednich przerw technologicznych pomiędzy kolejnymi warstwami. Dzięki temu otrzymujemy nie tylko twardą, ale także grubą powłokę ochroną. Nasz najlepszy pakiet składa się również z położenia piątej warstwy, tym razem Ceramic Pro Light. Jest to niezbędny zabieg, dzięki któremu uzyskujemy wspaniałą gładkość i śliskość lakieru.

Tym sposobem kolejna Mazda trafiła do naszej kolekcji. Lubią nas coś te Mazdy, bo regularnie w naszym studiu pojawiają się wszystkie ich modele;)

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie
– mycie autodetailingowe
– dekontaminacja lakieru
– korekta lakieru
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier- 4 warstwy Ceramic Pro 9H i jedna warstwa Ceramic Pro Light