Land Rover Range Rover Sport

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Land Rover Range Rover Sport

Land Rover Range Rover Sport

Praca nad takimi projektami to dla nas prawdziwa przyjemność. Ten Range Rover to prawdziwe oczko w głowie swojego właściciela. Dla nas oznacza to 100% mobilizację, żeby sprostać wymaganiom wymagającego klienta;)

Duża wagę przywiązujemy do pierwszego etapu, a więc mycia autodetailingowego. Pomimo, że samochód czekał na wieloetapową korektę lakieru to proces wstępnej pielęgnacji zawsze wygląda tak samo. Dbamy o to, aby wszelkie zanieczyszczenia usuwać dedykowanymi środkami z zachowaniem odpowiednich przerw technologicznych.

Właściciel dał nam konkretne zadanie. Przywrócić blask lakieru i zabezpieczyć całość tym co najlepsze. Jako, że samochód oczekiwał na nałożenie najlepszej ceramiki, jego lakier wymagał doprowadzenia go do perfekcji. Nie uniknęliśmy wielu godzin poświęconych na wieloetapową korektę lakieru. Jest to niezwykle pracochłonny etap naszej pracy, jednak tylko tak przygotowane podłoże gwarantuje powalający efekt po nałożeniu powłoki ceramicznej.

Na koniec wręcz oblaliśmy samochód powłoką ceramiczną od Ceramic Pro i to w najlepszym wydaniu bo w wersji 9H. Ten powalający efekt powłoki ceramicznej będzie się utrzymywał przez okres 5 lat. Naszych klientów oczywiście zawsze zapraszamy na półroczną konserwacje, która pozwala odetkać powłokę i na nowo uzyskać doskonałe efekty hydrofobowe.

Zakres prac wykonanych przy tym Land Rover Range Rover Sport:
– mycie autodetailingowe
– dekontaminacja lakieru (usunięcie resztek foli ochronnej i lotnej rdzy)
– wieloetapowa korekta lakieru
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier- Ceramic Pro 9H Strong
– nałożenie powłoki ceramicznej na felgi – Ceramic Pro 9h Strong
– zabezpieczenie szyb powłoką ceramiczną – Ceramic Pro Rain
– zabezpieczenie foteli skórzanych powłoką ceramiczną – Ceramic Pro Leather