Jeep Wrangler Unlimited

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Jeep Wrangler Unlimited

Jeep Wrangler Unlimited z ochroną na swoim poziomie

 

Różnego rodzaju auta opuszczały już nasze studio. Luksusowe limuzyny, nowoczesne SUV-y, sportowe bryki… To jednak najnowsze wydanie Jeepa Wranglera można zdecydowanie określić mianem auta z historią. To wręcz fascynujące jak kolejne wypuszczane serie tego samochodu zachowały jego tradycyjny wygląd. Zdecydowanie utrzymanie kanciastego wyglądu jest jego największym atutem.

W związku z tym, że Jeep Wrangler przystosowany jest do pokonywania najtrudniejszych szlaków terenowych, również jego karoseria musiała dostać solidną ochronę. Naszym zadaniem było oczywiście sprawienie, żeby auto z czasem nie straciło blasku. Właściciel zdecydował się zafundować temu twardzielowi ceramikę w wersji 2 letniej od Ceramic Pro. Auto po delikatnej korekcie lakieru i aplikacji powłoki ceramicznej zyskało pięknego blasku. Mamy świadomość, że takie auta często lubią potaplać się w błocie, dlatego również na felgi nałożyliśmy  2 warstwy powłoki ceramicznej – Ceramic Pro Light.

Naszym klientom proponujemy również zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową. Pozwala ona w pełni rozkoszować się jazdą samochodem w deszczu bez użycia klasycznych wycieraczek. To także warstwa ochronna, dzięki której w miarę upływu czasu szyby nie ulegną degradacji. Również to auto zostało pokryte przez nas “niewidzialną wycieraczką” tym razem produktem od niemieckiej firmy Kochchemie.

Dla dopieszczenia całości zabezpieczyliśmy również, robiony na specjalne zamówienie, skórzany środek auta. Zakonserwowane skóry, to przecież codzienna przyjemność z jazdy.A chyba o to w tym wszystkim chodzi…

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie:
– mycie autodetailingowe,
– dekontaminacja lakieru (usunięcie smoły i lotnej rdzy),
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier- Ceramic Pro Light,
– nałożenie 2 warstw powłoki ceramicznej na felgi,
– niewidzialna wycieraczka nałożona na szyby,
– konserwacja skórzanego środka samochodu.