Jeep Grand Cherokee TrackHawk

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Jeep Grand Cherokee TrackHawk

Jeep Grand Cherokee TrackHawk

Nie samochód,a bestia! Nie jeden, a dwa… Jednym słowem ogrom wrażeń po naszej ostaniej realizacji. Najmocniejsze seryjnie produkowane SUV-y na świecie trafiły w nasze ręce. Pięć metrów długości, dwa i pół tony żywej masy, 707 KM przyspieszające do setki w 3,7 sekundy, pomimo zachwytów trzeba było skupić się na pracy:)

Tym razem pracowaliśmy w terenie, a więc bezpośrednio u naszego partnera w salonie Gezet Szczecin. Często pracujemy z samochodami nowymi. Czasami bywa tak, że właściciele odbierając swoje auta chcą mieć je już zabezpieczone powłoką ceramiczną. Aplikacja powłoki wymaga dobrze przygotowanego podłoża. Jeżeli jest taka możliwość, jesteśmy w stanie taką usługę na życzenie klienta wykonać bezpośrednio w salonie. W przypadku, gdy lakier wymaga większej ingerencji zapraszamy wówczas, prosto po odbiorze samochodu, bezpośrednio do naszego studia.

W tym wypadku korekta lakieru nie byłą znacząca. Jednoetapowe poprawki pozwoliły na prawidłową aplikację najlepszej powłoki ceramicznej. Na oba auta zaaplikowaliśmy ceramikę w wersji 2-letniej od Ceramic Pro. W ten oto sposób te bestie są twarde nie tylko z wyglądu:)

Zakres prac wykonanych przy tym samochodach:
– jednoetapowa korekta lakieru,
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier- Ceramic Pro Light