Ford Kuga Vignale

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // Ford Kuga Vignale

Ford Kuga Vignale w pełnym blasku

 

Tym razem coś dla fanów komfortowych, a zarazem drapieżnych SUV-ów. Ford Kuga Vignale został zrobiony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Ładnie wkomponowane chromowane elementy, detale na grillu, listwy boczne i relingi dachowe. Jego umięśniona sylwetka osadzona na 19 calowych alufelgach prezentowała się w naszym studiu niezwykle ciekawie.

Auto wpadło do naszego salonu z lekko przedmuchanym silnikiem. Dokładnie na jego liczniku widniało już 3 000 przejechanych kilometrów. Często nasi klienci będąc w pełni szczęścia odwlekają moment oddania swojego samochodu na konserwacje lakieru. Niestety przejechanie niewielkiej ilości kilometrów może oznaczać potrzebę wykonania dużej ilości zabiegów przygotowujących lakier na aplikację powłoki ceramicznej  Przy obecnie stosowanych lakierach samochodowych bardzo szybko można nabawić się np. wżerów po owadach.

W przypadku tego Forda byliśmy jednak mile zdziwieni. Lakier, oczywiście poza dokładnym umyciem, wymagał raptem usunięcia kilku mniejszych zarysowań. Korekta lakieru jest zabiegiem niezwykle pracochłonnym, dlatego też odstawienie samochodu prosto po jego wydaniu z salonu pomaga uniknąć dodatkowych wydatków.

SUV ten dostał od nas komplet ochronny ceramicznej w najlepszym wydaniu. Na lakier powędrowała więc ceramika od Ceramic Pro w wersji 9H Strong. Okres gwarancji na tą powłokę wynosi 5 lat. Nie wynika on tylko z technicznych specyfikacji produktu, ale przede wszystkim naszych obserwacji. Ceramiką zabezpieczyliśmy również felgi i skórzane tapicerki. Dla zapewnienia natomiast większego komfortu jazdy, na szyby nałożyliśmy “niewidzialną wycieraczkę”

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie
– mycie autodetailingowe,
– dekontaminacja lakieru,
– usunięcie delikatnych zarysowań,
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier- Ceramic Pro Strong 9H (5-letnia ochrona),
– zabezpieczenie ceramiką felg aluminiowych,
– konserwacja foteli skórzanych,
– pokrycie szyb powłoką hydrofobową.