BMW X4 m40i

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // BMW X4 m40i

BMW x4 m40i po zabiegach auto detailingu

 Nowiutki sportowy drapieżnik wpadł do naszego studia na najlepsze zabezpieczenie na rynku. Dzięki naszym zabiegom to auto otrzymało nie tylko warstwę ochronną, ale także niespotykaną głębię kolor lakieru. W końcu M w nazwie zobowiązuje:)

Na całe auto powędrował najbogatszy pakiet ceramiki. Właściciel zdecydował się na 5 letnią ochronę lakieru produktami Ceramic Pro Strong 9H. Co ważne, prawidłowa aplikacja powłoki ceramicznej wymaga zachowania odpowiedniego procesu technologicznego. W przypadku produktu 9H nanosimy go w 4 warstwach. Tylko dzięki prawidłowej aplikacji, warstwa powłoki ceramicznej jest na tyle gruba, że utrzyma się na lakierze w przeciągu 5 lat. Na koniec, na takie podłoże wędruje jeszcze 5 warstwa ceramiki tym razem w wersji Light. Jest ona doskonałym wykończeniem, ponieważ zapewnia bardziej śliskie wykończenie finalne lakieru.

Dbamy również o odpowiednie utwardzenie powłoki ceramicznej przed wydaniem samochodów do rąk swoich właścicieli. Wygrzewamy lakier, żeby mieć pewność, że zaaplikowana powłoka będzie miała trwale zamkniętą strukturę.

Właściciel tego samochodu zdecydował zabezpieczyć swój samochód kompleksowo. Powłoka ceramiczna trafiła więc na felgi, szyby i skórzany środek. Zalety naszych zabiegów doceniane są nie tylko w chwili wydania auta, ale przede wszystkim na przestrzeni czasu. Dobrze zabezpieczone auto, bardzo łatwo ,za pomocą odpowiednio mycia przywrócić do stanu pierwotnego.

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie

– mycie autodetailingowe,
– dekontaminacja lakieru,
– nałożenie powłoki ceramicznej na lakier – 4 warstwy Ceramic Pro 9H i jedna warstwa Ceramic Pro Light,
– powłoka ceramiczna zaaplikowana na felgi,
– szyby pokryte niewidzialną wycieraczką,
– konserwacja skórzanej tapicerki.