BMW Gran Turismo 3

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // BMW Gran Turismo 3

Tym razem do naszego studia zawitało przepiękne, paromiesięczne BMW Gran Turismo 3 w pięknym kolorze z palety M. W celu przygotowania lakieru do aplikacji powłoki ceramicznej najpierw poddano to cacko zabiegom mycia autodetailingowego.

Pomimo niewielkiego przebiegu auta niezbędne było przeprowadzenie pełnej dekontaminacji nadwozia. Do wstępnego mycia zastosowano pianę aktywną, dzięki której udało się zmiękczyć i usunąć większe zanieczyszczenia. Mycie zasadnicze to oczywiście metoda na “dwa wiadra” co gwarantuje uniknięcie powstania zarysowań na karoserii samochodu. Za pomocą środków chemicznych usunęliśmy również metaliczne naloty powstałe na skutek pylenia klocków hamulcowych.

Na tak przygotowane podłoże mogliśmy nałożyć naszą szklistą powłokę Ceramic Pro Light. Jako, że właścicielowi tej piękności zależało na całościowym zabezpieczeniu samochodu postanowiliśmy pokryć również pozostałe elementy produktami od Ceramic Pro. Tym najwyższej jakości produktem pokryte więc zostały szyby, wewnętrzne plastiki oraz tapicerka z alcantary.

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie
-mycie autodetailingowe
-dekontaminacja lakieru
-lakier pokryty powłoką Ceramic Pro Light
-szyby zabezpieczone Ceramic Pro Rain
-fotele z alcantary pokryte Ceramic proTextile
-zabezpieczenie natryskowe plastików Ceramic Pro Plastic