BMW 5 G30

Zapoznaj się z zakresem prac wykonanych przy tym zleceniu

Strona główna // Galeria // BMW 5G30

BMW 5 G30 po zabiegach auto detailingu

Przed nami doskonały przykład tego jak w kilka miesięcy można “zajechać” niezabezpieczony lakier samochodu. Tym razem spustoszenia dokonało nadużywanie myjni szczotkowych przez właściciela.Lakier był praktycznie matowy. Z naszymi klientami lubimy sobie uciąć pogawędkę wychowawczą. W naszą pracę wkładamy multum godzin i energii i zależy nam na tym, aby wspaniały efekt wizualny utrzymywał się jak najdłużej. Aplikowane przez nas powłoki ceramiczne powodują, że lakier samochodu staje się odporny na złe traktowanie, jednak edukując uświadamiamy, że prawidłowe pielęgnowanie samochodu na codzień spowoduje wydłużenie żywotności powłoki ceramicznej.

Zakres zniszczeń był na tyle duży, że do usunięcia rys musieliśmy użyć metody SSR. Ta doskonała metoda usuwania rys z niektórymi lakierami działa na tyle dobrze, że po wykonanej usłudze lakier wygląda jak nowy;) Cały lakier musieliśmy natomiast potraktować wieloetapową korektą lakieru. Dzięki naszym zabiegom spa auto odzyskało znów blask.

Czasem, aż prosi się podrasować wygląd auta, dlatego też właścicielowi zaproponowaliśmy wykonanie delikatnych zmian wizualnych. Czarny grill oraz dokładki progowe z serii M nadały drapieżności temu cacku.

Nasz klient nawet się nie zastanawiał i zaserwował swojemu cacku najmocniejszą ochroną, a więc ceramikę w wersji 5 letniej – Ceramic Pro 9H. Z przyjemnością wypuszczamy to auto z naszego studia, ponieważ po kilku dniach to już jest inna bryka.

 

Zakres prac wykonanych przy tym samochodzie
– mycie autodetailingowe
– dekontaminacja lakieru
– usunięcie rys metodą SSR
– wieloetapowa korekta lakieru
– wypolerowane drewniane listwy
– skórzane wnętrze zabezpieczone natryskowo
– felgi pokryte ceramic pro light
– lakier pokryty ceramic pro 9H